باشگاه مشتریان بولزوان

باشگاه مشتریان بولزوان

سامانه باشگاه مشتریان بولزوان یک سامانه بسیار ویژه است که نظیر آن تا کنون برای صنف خودرو در کشور اجرا نشده است. ابزار اصلی این سامانه برای ارائه خدمات بهینه به مشتریان، یک کارت بانکی با همین عنوان می‎باشد. ایران‎کارت بولزوان یک کارت بانکی عضو شبکه شتاب است که دارای ویژگی‎های منحصر به فردی می‎باشد. این کارت علاوه بر دارا بودن تمام ویژگی‎های کارت‎های بانکی، دارای مزایایی نظیر برگشت نقدی بخشی از مبالغ هزینه شده از طریق دستگاه‎های کارت خوان بانکی (pos) و درگاه‎های پرداخت اینترنتی می‎باشد، هم‎چنین دریافت امتیازات بر اساس مبالغ خرید نیز موجب تمایز این کارت از سایر کارت‎های بانکی شده است.
سطوح چهارگانه ایران‎کارت بولزوان که بر اساس امتیا‎های کسب شده توسط دارنده‎ی ایران‎کارت بولزوان با افزایش خرید و مانده‎ی کارت تعیین می‎شوند، برای دارندگان ایران‎کارت بولزوان جذابیت رقابت و دریافت دامنه گسترده‎ای از”خدمات ویژه” شرکای تجاری بولزوان از قبیل تسهیلات، برگشت نقدی بخشی از هزینه‎های استفاده از خدمات، خدمات VIPP و …، را ایجاد می‎نماید.
دارندگان محترم ایران‎کارت بولزوان می‎توانند هر روز از طریق همه پایانه‎های فروشگاهی و درگاه‎های پرداخت اینترنتی خریدهای خود را انجام داده و بخشی از مبلغ خرید خود را به صورت “برگشت نقدی” دریافت نمایند.
علاوه بر خرید در همه‎ی رستوران‎ها، باشگاه‎ها، هتل‎ها، مراکز خرید عمومی و…، در شهرها و طی سفرهای داخلی با استفاده از ایران‎کارت بولزوان، ضمن برگشت نقدی دارندگان ایران‎کارت بولزوان از”امتیازهای تشویقی” ایران کارت بولزوان نیزبهره‎مند می‎شوند.
امتیاز تشویقی، شامل دو نوع امتیاز می‎شود:
۱) امتیازی که به ازای هر خرید به دارنده‎ی کارت اختصاص می‎یابد
۲) امتیازی که از طریق پول واریزی به کارت و مانده‎ی پول به کارت اختصاص می‎یابد.
با افزایش امتیاز‎های تشویقی از طریق خریدهای بیشتر، سطح (رنگ)کارت در سطوح چهارگانه ایران‎کارت بولزوان ارتقاء می‎یابد. ارتقاء در ایران‎کارت بولزوان مرحله به مرحله (آبی به نقره‎ای بعد طلایی و سپس پلاتینیوم) خواهد بود .
تغییر سطح به معنای دریافت خدمات ویژه ی جذاب‎تر است.
“خدمات ویژه” شامل تسهیلاتی نظیر اعطای امتیاز بیشتر، برگشت نقدی بخشی از هزینه های خرید کالا و خدمات، حضور افتخاری در برنامه های فرهنگی هنری خدمات vipp و …، می شود که این تسهیلات تامین نیازمندی ها، رضایتمندی، شادی، آسایش و به طور کلی جایگاه ویژه ای برای دارندگان محترم ایران کارت بولزوان در جامعه در بر دارد. برای اطلاع از میزان برگشت نقدی و امتیاز تشویقی، پس از هر خرید، پیامکی حاوی اطلاعات خرید و امتیازهای تشویقی برای دارنده ایران کارت ارسال می شود.
همچنین پس از ثبت نام و صدور ایران کارت، پیامکی حاوی نام کاربری و رمز عبور برای دارنده کارت ارسال می شود که با استفاده از آن می توانند وارد صفحه کاربری خود در پورتال ایران کارت شده و اطلاعات تراکنش های خرید، امتیازات کسب شده و سایر اطلاعات و نمودارهای استفاده از ایران کارت بولزوان خود را در آن مشاهده نمایند.
برگشت نقدی و امتیازهای تشویقی ایران‎کارت بولزوان تنها به تراکنش‎های خرید واقعی مشتریان تعلق می‎گیرد. هر تراکنش که بنا به تشخیص سامانه ایران‎کارت بولزوان صوری باشد از برگشت نقدی و امتیاز تشویقی برخوردار نخواهد بود، و در صورت اصرار و تاکید بر تراکنش‎های صوری، دارنده‎ی کارت از سامانه حذف و تنها مانده‎ی ایران‎کارت بولزوان به او پرداخت خواهد شد.

اطلاعات بیشتر

درج نظر